Üç Tekerlekli Bebek Arabası Modelleri

0

Ben araştırma yaparken 3 tekerlerlekli bebek arabalarıyla ilgili neredeyse hiç pozitif yorum bulamamıştım. Gittiğim mağazalarda dikkatimi çekti ve denedim ancak hangi modeli denediysem çok zor açılıp kapanıyor ve kapandığında tekerlekleri büyük olduğu için çok yer kaplıyordu. Sonuç olarak vazgeçtim. Artılarıyla eksileriyle bu modeli anlatarak kararı size bırakıyorum;

Jogging model bebek arabası avantajları:

  • Kaldırımlı yollarda kolaylık

Bu tarz 3 tekerlekli bebek arabaları kaldırımlardan inip çıkarken gerçekten büyük rahatlık sağlıyor. Bulunduğunuz konumun yollarına, arabanızı nerede kullandığınıza göre de seçim yapmanız gerekli. Özellikle büyük şehirlerde kaldırım in, çık çok farklı yollardan geçiyorsunuz. Bu açıdan avantaj sağlayabilir.

  • Engebeli arazide sürüş kolaylığı

Tasarımcıların bu tarz jogging bebek arabası çıkarma nedeni aslında koşu ve yürüyüş yapılan arazilerde kullanım kolaylığı. Büyük arka tekerleklerle sağlanan konfor. Bazı modellerde yürüyüş yapılırken ön tekerlek sabitlenerek tek elle düz bir şekilde sürüş kolaylığı özelliği var.

Jogging model bebek arabası dezavantajları:

  • Çok yer kaplaması

3 Tekerlekli bebek arabalarının  arka tekerlekleri büyük olduğu için katlandığında gerçekten fazla yer kaplıyor.

Buggster 3 tekerlekli bebek arabası var. Tekerlekleri küçük ve katlandığında diğerlerine göre daha az yer kaplıyor ve daha hafif.  İllede 3 tekerlek derseniz bu modele bir bakın derim. Kullananlar memnun.

Trends For Kids Buggster S
  • Denge problemi

Ön tekerlek küçük ve tek, arka tekerlekler büyük olduğu için arabanın sağa sola yatması, devrilmesi gibi problemler yaşayanlarla karşılaştım. Gerçekten kullanımı hiç sağlıklı gelmedi.

Tercih edilen jogging bebek arabaları modelleri

Britax B-Agile Stroller
Chicco Activ3 Jogging Bebek Arabasi
Graco Relay Click Connect Jogging Bebek Arabasi
Kanz kz715 3 Tekerlekli Bebek Arabası
Quinny Buzz Jogging Bebek Arabası
Thule Urban Glide Jogging Stroller
Paylaş
Author Image
Bir kız annesi, Kimyager

Bir Cevap Yazın