Montessori Yatağı Nereden Alınır?

Montessori Yatağı İncelemesi

0

Bebeğim doğduğunda bir bebek odası yapmadım. İçimde de kalmadı değil! Beşik, mini bir şifonyer ve emzirme koltuğundan oluşan bir oda yaptım. Montessori ile tanıştıktan sonra iyi ki o kocaman oda takımlarından almamışım dedim. Hantal, bebeğinizin minik ellerine, minik boyuna uygun olmayan, onu devler ülkesinde hissettiren bir oda tercih etmediğime seviniyorum şu an. Ben istiyorum ki her şey boyu boyuna olsun odasında. Kendini gerçekten mekanında gibi hissetsin. Kıyafetlerine, kitaplarına, oyuncaklarına ulaşabilsin istiyorum. Odası çok dağılacak evet ama onun kendini mutlu ve güvende hissetmesi benim için daha önemli. Zaten bütün ev gün sonunda, bebeğiniz uyuyunca şööyyyyle bir derleyip toplanmıyor mu? Evin her köşesini istila etmiyorlar mı? Bırakalım da odalarını kendi istedikleri gibi kullansınlar.

Peki bu Montessori yatağı nasıl olmalı?

montessori-3-boyutlu-cizim
Montessori yatağı 3 boyutlu çizimi

Ben mini mobilyalar araştırması yaparken tanıştım Mobilyadamoda ailesiyle. Beni etkileyen kişiye özel tasarım yapmaları oldu. Kullandıkları malzeme 1. kalite, mobilya boyası olarak su bazlı vernik ve kimyasal içeriği olmayan boyalar kullanıyorlar. Böylece aldıktan ve kurulumu yaptıktan sonra odayı havalandırmak zorunda kalmıyorsunuz. Müşterinin dilinden anlayan, mutlu olması için elinden geleni yapan bir marka! Bebeğimin Montessori yatağını anlattığımda bana birçok seçenek sundular. Yatağın ölçü, renk, model sınırlaması yok. İhtiyaca, odanın durumuna göre kişiye özel tasarım yapıp bana hemen mükemmel üç boyutlu çizim gönderdiler. Tam olarak istediğimi canladırdılar. Çizimin üzerinden konuşup, fikir alışverişi yapıp kararımı verdim, seçim yapmamda çok yardımcı oldular. Yatak için gerekli ölçüyü, modelini ve boya rengine karar verdikten sonra imalatımı başlattım. Üretim aşamasının 6 hafta olduğunu söylediler ve tam vaktinde teslim ettiler. Ben biraz sabırsız olduğum için aklıma geldikçe aradım, imalatın durumunu sordum ve her seferinde aynı güleryüzlü ve samimi geri dönüşler aldım. Nakliyeden sorunsuz teslim aldım ve o kadar güzel paketlenmişti ki paketleri açmak tam 15 dakika sürdü :) Yaklaşık 4 parçadan oluşan kurulumu inanılmaz basit şekilde tasarlanmış ve tek kişinin kurabileceği kadar kolay. Bence bir müşterinin isteklerini fazlasıyla karşılıyorlar. Çünkü iletişimleri güzel. Siz anlatın mobilyadamoda ailesi tasarlasın, renk, ölçü, model kararınızı verin ve 6 haftada teslimat yapsınlar.

Ayrıca inanılmaz basit kurulumu da mobilyanızı teslim alır almaz yerleştirmek için heyecanınızı yarıda bırakmıyor. www.mobilyadamoda.com veya  İnstagram sayfalarından iletişime geçebilir ve takip edebilirsiniz. Sürekli kendilerini yeniliyorlar. Farklı oda fikirleri ve mobilya tarzlarıyla fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır.

montessori-yatak-yapim
Montessori yatağı üretim aşaması
montessori-yatak-imalati
Montessori yatağı üretim aşaması
montessori-yatak-ambalaj
Montessori yatağı ambalajlı demonte hali
montessori-yatak-demonte
Montessori yatağı demonte hali
Montessori yatağı bitmiş hali
Montessori yatağı bitmiş hali

 

Değerlendirme
Malzeme
Kurulum
Teslimat
Paylaş
Author Image
Bir kız annesi, Kimyager

Bir Cevap Yazın