Çocuklar İçin Uyku Tulumu Marka, Model, Tavsiye

0

Havalar soğumaya başladıkça, kış ayları yaklaştıkça bizim üstünü bir türlü örtmeyen çocuklar için endişeler başlıyor. Uyku tulumu aramaya başlıyoruz. Çeşit çeşit uyku tulumu denemeden önce 3 Maddede Çocuklar için Uyku Tulumu Seçimi yazısını mutlaka okuyunuz.

En Çok Tercih Edilen Uyku Tulumu Markaları;

1.Neko Uyku Tulumu

Neko uyku tulumu kullananlar çok memnun. 2.3 tog civarı ve yumuşacık rahat hareket etmeyi sağlayan kumaşı var. Ürünler sertifikalı terletmeyen kumaş. www.tuniko.com adresinden temin edebilirsiniz. Fiyatları 89 tl civarı ancak indirimlerde yarı yarıya düşüyor.

2. Mothercare Uyku Tulumu

Mothercare uyku tulumu kullananlar gerekten memnun. Renk renk desen desen seçenekler var. Bu tulumlar giyildiğinde çok kalın ve kaba durmadığı için soğuk bir eviniz varsa ev içinde çocuğunuz oyunlar oynarkende kullanabilirsiniz. Fiyatları 109 tl ancak 3’lü setler halinde daha uyguna gelen seçenekleri mevcut www.mothercare.com adresinden ulaşabilirsiniz.

3. Carters Uyku Tulumu

 

Carters uyku tulumu kullananlar da çok memnun. Dışı polar veya havlu, içi pamuk ve çok rahat. Tulumların çocuklarınız daha rahat uyumaları için ayaksız modelleri de var. İnce göründüğü için rahat hareket olanağı sağlar ve kışın eviniz soğuk oluyorsa gündüz evde de giydirebilirsiniz. Fiyatları 75-80 tl arasında olup adresi: http://www.cartersoshkosh.com.tr/

4. İkea Uyku Tulumu

İkea uyku tulumu kullananlar memnun fakat torba şeklinde, sadece 0-6 ay ve 6-18 ay bedenleri mevcut. İkea adresinden inceleyebilirsiniz.

5. LCW Uyku Tulumu

 

LCW uyku tulumu kullananlar memnun. Fiyat olarak gayet uygun ancak TOG değeri 1.0 olduğu için eviniz soğuksa içine pijama giydirmenizi öneririm. TOG değeri gösteren tabloya buradan ulaşabilirsiniz.

6. Sevibebe Uyku Tulumu

Sevibebe uyku tulumu kullananlar memnun. içi dısı pamuk. Ayaklı ve torba modeleri mevcut. Bu tulumların seçeneklerine buradan ulaşabilirsiniz. Fiyatları 75 tl civarındadır.

Yukarıda bahsettiğim uyku tulumları birebir kullanılıp memnun kaldığımız markalardır.  Siz de memnun kaldığınız veya beğenmediğiniz uyku tulumlarını, yazının alt kısmına yorum yaparak bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Bol ve kesintisiz uykular dilerim…

Paylaş
Author Image
Bir kız annesi, Kimyager

Bir Cevap Yazın